• +90 342 323 40 57
  • info@reklampixel.com

Bayrak Flama

Bayrak Flama

Kırlangıç Bayrak Baskı Hakkında

Kırlangıç bayrak genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdığı bayrak çeşitlerindendir. Kırlangıç flama bayrak olarak da adlandırılar. Firmalar, logolarınının basılı olduğu kırlangıç bayrak baskıları genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler.

Kırlangıç bayrak, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir. Bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Genellikle suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı yapılmaktadır. Suya dayanıklı olması kırlangıç bayrakların hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmasını sağlar.

Kırlangıç bayrak bastırmak isterseniz, Pixel Reklam üzerinden istediğiniz ürün özelliklerini ve adedi yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Kırlangıç bayrak fiyatları istediğiniz ürün özelliklerine ve adede göre değişkenlik gösterecektir. Verilen fiyatın onayının ardından ürününüz baskıya alınacaktır.

Kırlangıç Bayrak/ Flama Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sipariş vermeden önce istemiş olduğunuz ürün özelliklerini (ebat, adet) doğru olarak seçtiğinizden emin olunuz.
  • Baskısı yapılacak olan kırlangıç bayrak tasarımınızı markanızı en doğru anlatacak şekilde yapmaya ve logonuzda dahil tasarımınızı yüksek çözünürlüklü olarak hazırlamaya özen gösterin.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2019